Prodej suvenýrů

Prodej suvenýrů se nachází v prostorách pokladny a recepce zámku. K nejprodávanějším a nejoblíbenějším suvenýrům bezpochyby patří suvenýry vyrobené z porcelánu, což je vzhledem k tradici výroby porcelánu v Klášterci nad Ohří zcela logické. Dále je možnost zakoupení knih, lexikonů, omalovánek, pexesa, záložek, magnetek a dalších drobných předmětů z ateliéru výtvarnice, spisovatelky a malířky Vítězslavy Klimtové. Samozřejmě zde naleznete také mapy, pohlednice, příručky, turistické vizitky a známky, apod.

Na pokladně Zámku lze použít k placení bezkontaktní platební terminál. U nás můžete platit kartami / We Accept Credit Cards:

Při koupi vstupenek lze uplatnit poukázky:

Darujte jim poukázku na akce organizace Zámek Klášterec nad Ohří. S naší poukázkou můžete jít na film do Kina Egerie, na koncert nebo divadlo do Kulturního centra, na všechny akce na Zámku či v Knihovně. Poukázky jsou k dispozici na jednotlivých střediscích organizace Zámek Klášterec nad Ohří.

Poukázka v jakékoli hodnotě není vstupenkou na konkrétní akci.

V areálu zámku je k dispozici „Zámecká cukrárna“ s velkým výběrem nápojů, potravin a sladkostí. Nedaleko zámku se nachází tato restaurační zařízení:

V objektu zámku, otevřeno dle otevírací doby zámku, zdarma

Parkování osobních vozidel v areálu zámku a zámeckého parku je zakázáno (mimo výjimek). Přímo před hlavním vchodem do zámeckého parku jsou dostatečně dimenzovaná parkoviště jak pro osobní automobily, tak i pro zájezdové autobusy

hrady a zámky, rozhledny, cyklotrasy a další tipy na výlety.

Kam na akce v Praze i jinde.

Zvolte si okruh

Zámek – datum akce